Exterier

isuzu

NA PRÁCU, VOĽNÝ ČAS ALEBO OBOJE 

  Prvotriedne prvky výbavy zvyšujú exkluzivitu a zabezpečujú najvyšší komfort. Bežný pracovný deň alebo zábavu vo voľnom čase tak strávite ešte príjemnejšie:

 

Vybrané prvky výbavy

 • PREMYSLENÉ AŽ DO DETAILOV

  Od snímačov dažďa a svetla, cez parkovacie pomocné systémy s cúvacou kamerou až po výškovo a pozdĺžne prestaviteľný volant. Vďaka najnovšej technológii vám rozsiahla výbava D-MAX ponúka väčšiu užívateľskú prívetivosť, viac pohodlia a zvýšenú bezpečnosť.

 • SNÍMANIE MŔTVEHO UHLA

  S D-Maxom  mŕtve uhly už nebudú predstavovat žiadne riziko. 

 • OSVETLENIE

  Vo výbave D-MAX by samozrejme nemali chýbať BI-LED svetlomety s integrovanými dennými svetlami. Teraz svietia ešte ďalej kvôli maximálnej viditeľnosti. Navyše automatické zapínanie a funkcia diaľkových svetiel zaisťuje ešte väčšie pohodlie.

 • SKLOPNÉ ZRKADLÁ

  Elektrické sklopné zrkadlá robia váš D-MAX veľmi úzkym aj na úzkych uliciach a chránia ho tak pred poškodením. Prídavné kúrenie zaisťuje optimálny výhľad dozadu aj v mrazivých dňoch.

 • DAŽĎOVÝ A SVETELNÝ SENZOR

  S vašim D-MAXom ste vybavení do každého počasia. Dažďový a svetelný senzor s automatickým ovládaním diaľkových svetiel detekuje poveternostné podmienky a zaisťuje, že do cieľa prídete vždy s najlepším možným výhľadom.

 • AUTOMATICKÉ UZAMKNUTIE DVERÍ

  Ak sa vzdialite tri metre od D-MAXu, automaticky uzamkne dvere.

 • SVETLO FOLLOW-ME-HOME

  Predné svetlá zostanú rozsvietené, keď zatvoríte dvere, aby ste sa mohli bezpečne dostať k dverám svojho domu.

 • CÚVACIA KAMERA A PARKOVACÍ ASISTENT

  Systém pomoci pri parkovaní vás podporuje pri manévrovaní a parkovaní s D-MAXom. Ultrazvukové snímače zabezpečujú rýchle rozpoznanie prekážok v okolí vozidla a okamžité informovanie. Informácie na multiinformačnom displeji a akustické signály tiež zaisťujú, aby vám nič neušlo.

Varianty kabín:

 • DOUBLE CAB

  Ponúka plnohodnotné sedenie pre piatich pasažierov. Dokáze odniesť takmer tonu nákladu a odtiahne až 3500kg.

 • SPACE CAB

  Určený pre dvoch remeselníkov s občasnou prepravou ďalších dvoch pasažierov , ale aj s predĺženou korbou a zvýšenou nosnosťou.

 • SINGLE CAB

  Dlhá korba , vyššia nosnosť , 3500kg na ťažnom zariadení. Toto je náš "PRACANT" s pohonom 4x4, ale aj s možnostou jazdy  iba so zadným náhonom.

Ďakujeme za Váš záujem o toto vozidlo . Vypíšte prosím tento kontaktný formulár :

Miesto Kúpy vozidla: *

Budeme Vás čo najskôr kontaktovať

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti