Bezpečnosť

b

AIRBAGY A SYSTÉM NÚDZOVÉHO VOLANIA V PRÍPADE NÚDZE

O maximálnu bezpečnosť sa stará osem airbagov. Ak sa aktivujú airbagy, systém eCall automaticky odošle tiesňové volanie na tiesňové číslo 112 a začne hlasový hovor s riadiacim strediskom. D-MAX má navyše manuálne tlačidlo SOS.

1

AUTOMATICKÉ BRZDENIE V PRÍPADE NEBEZPEČENSTVA

Pomocou asistenta núdzového brzdenia ste so svojím D-MAX na ceste vždy v bezpečí, a to aj v nebezpečných situáciách. Systém vás informuje akustickým signálom a zobrazením na displeji na blížiace sa prekážky. Ak existuje riziko kolízie, automatické núdzové brzdenie znižuje intenzitu nárazu alebo sa mu dokonca vyhýba.

1

ASISTENT MŔTVEHO UHLA  STÁLE VIAC VIDIEŤ

Asistent mŕtveho uhla vám poskytuje pomoc pri zmene jazdného pruhu pri sledovaní bočných úsekov. Systém využíva radarové senzory na sledovanie mŕtveho uhla a včas vás varuje pomocou zobrazenia vo vonkajších spätných zrkadlách.

1

ROZPOZNÁVANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK    VŠETKY ZNAČKY V DOHĽADE

Rozpoznávanie dopravných značiek vám pomáha sledovať dôležité dopravné značky. Systém neustále skenuje krajnicu cesty a automaticky ju zobrazuje na displeji. Varovná funkcia vás informuje, ak prekročíte rýchlosť. Vaša technológia pre maximálnu bezpečnosť jazdy!

1

VAROVANIE JAZDY  -  PARKOVANIE SO ŠIROKÝM VÝHĽADOM

Ak s D-MAXom cúvate, pomôže vám parkovací asistent. Systém pomocou radarových senzorov bočne detekuje vozidlá prichádzajúce zozadu a informuje vás pomocou zobrazení mŕtveho uhla vo vonkajších spätných zrkadlách a prídavného akustického signálu.

-

 • ASISTENT UDRŽIAVANIA V JAZDNOM PRUHU V PRÍPADE NÚDZE

  Asistent udržiavania v jazdnom pruhu vám pomôže zabrániť zrážkam. Ak systém zistí, že pri zmene jazdného pruhu existuje riziko zrážky, zasahuje do riadenia a zabráni zmene jazdného pruhu. Tak je zabezpečená maximálna bezpečnosť D-MAX.

 • ADAPTÍVNY TEMPOMAT

  Adaptívny tempomat vám pomáha na rovných cestách, ako sú napríklad diaľnice a rýchlostné cesty. Stereokamera detekuje vozidlá idúce vpredu, zaisťuje dostatočnú vzdialenosť a zároveň sleduje zadanú maximálnu rýchlosť. Ak vodič pred vami zastaví, D-MAX automaticky zastaví.

 • INTELIGENTNÉ OBMEDZENIE RÝCHLOSTI

  Pomocou inteligentného obmedzovača rýchlosti D-MAX rozpozná maximálnu povolenú rýchlosť a rýchlosť automaticky obmedzí. To zaisťuje ešte väčšiu bezpečnosť a menší strach z rýchlostných kontrol.

Varianty kabín:

 • DOUBLE CAB

  Ponúka plnohodnotné sedenie pre piatich pasažierov. Dokáze odniesť takmer tonu nákladu a odtiahne až 3500kg.

 • SPACE CAB

  Určený pre dvoch remeselníkov s občasnou prepravou ďalších dvoch pasažierov , ale aj s predĺženou korbou a zvýšenou nosnosťou.

 • SINGLE CAB

  Dlhá korba , vyššia nosnosť , 3500kg na ťažnom zariadení. Toto je náš "PRACANT" s pohonom 4x4, ale aj s možnostou jazdy  iba so zadným náhonom.

Ďakujeme za Váš záujem o toto vozidlo . Vypíšte prosím tento kontaktný formulár :

Miesto Kúpy vozidla: *

Budeme Vás čo najskôr kontaktovať

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti